M.Dent - Stomatologia s.c. Piotr Maciejasz, Izabela Helak - Maciejasz

31-236 Kraków, 29 Listopada 178a

12 665... 35 50więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.5

Dorota Ł

Doskonały Zespół i sprzęt. Problem w sobotę, narastająca opuchlizna jednej strony żuchwy, rwący ból i brak widocznych innych zmian. Prześwietlenie pantomograficzne, trafna diagnoza, czyszczenie kanałów i rozbicie ziarniaka pod mikroskopem, zaordynowanie skutecznych leków i kontynuacja leczenia na następnych wizytach. Profesjonalizm, życzliwość, ząb uratowany, a ja zdrowa i radosna. Dopiero teraz w pełni mogę docenić pracę całego Zespołu w tym gabinecie, chociaż od lat z niego korzystam :)

1

6

6
Jowita

Nie czekałam długo. Mają pracownie RTG na miejscu. Opieka troskliwa i z wyczuciem :) Polecam

1

6

6
ZULUGulu

Zabieg implantów , przeprowadzony bezboleśnie. Została mi odbudowana tkanka miekka i kość. Mój stan był zły. Polecam serdecznie

1

6

6
MarzenaW

Chciałam polecić ta przychodnię, ponieważ wiem iż osoby niepełnosprawne maja problem z dostaniem się do gabinetu. Mają podjazd i parking:). Jeśli chodzi o leczenie to są krótkie terminy, więc gdy czujesz że coś się dzieje nie ma problemu. Opieka bardzo dobra tzn. mnie leczyli kanałowo metodą mikroskopową. Polecam

1

6

6
Faro

Jeśli jesteście z Krakowa i zastanawiacie się gdzie wybielić zęby to proponuję właśnie tutaj. Ja zdecydowałem się na wybielenie metodą Beyond. Widać zdecydowaną różnicę, co poprawia znacznie jakość uśmiechu. Zabieg trwa krótko i jest bezbolesny.

1

6

6
Helen

Uwaga bardzo dobra przychodnia dentystyczna! Byłam z synem na leczeniu zęba i wizyta przebiegła w spokojnej i dobrej dla dziecka atmosferze. Najważniejsze, że teraz ma dobrze wyleczone zęby i nie będzie z nimi problemów, a małego nie będzie nic bolało. Gabinet mu się spodobał kipiał nowością i czystością, ja też tam leczę zęby i jestem zadowolona, że wybrałam to miejsce.

1

5

6

Zgłoś nadużycie

1

 

Kontakt

31-236 Kraków,
29 Listopada 178a

12 665... 35 50więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:30

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd